מי זה ראובן אדלר?

 

מצטטים את ראובן אדלר כמי שיועץ כעת להציב את אריק שרון בראש רשימת "קדימה" לכנסת (להלן- "יוזמת אדלר").

בתקופה של חוסר ודאות ושל ערפול באשר למערכת הפוליטית וגורלה ערב הבחירות מחפשים את בעלי התושייה. האם התקשורת מצטטת את ההצעה דלעיל שנאמרה אולי בהיסח הדעת ואולי ברצינות, כדי לגלגל אותה הלאה ולעשות מטעמים ממנה וגם ממי שהגה אותה במוחו הקודח? או שמא, אותו יועץ אסטרטגי, ששמו ראובן אדלר, באמת חושב שההגינות מחייבת לשמור מקום ראשון לאדם שבתוך יום יומיים אפשר יהיה לדעת האם הוא "כשיר לנהל את המדינה".

 

האם לא די בכך שלאחר שבץ מוחי, גרסה א', האיצו בשרון לחזור לשגרה כדי שהתנועה לא תפסיד מנדטים, כשהדבר נעשה, "בתיאום עם היועצים הרפואיים" והמיט על אדם זה גורל מר?

 

הרציונל של אדלר הוא – "יוזמה שמשמעויותיה לרשימת קדימה ולקהל מצביעה ברורה לחלוטין".

יועצים עליך ישראל…. ישמרנו האל מיועצים כגון "יועץ אסטרטגי וחבר קרוב זה של שרון" – כיצד הוא מדמיין את המהלך הבא בהחלמתו של שרון – לא ברור ולא רלבנטי. מה שברור הוא שכבר כעת הוא מכין עצמו לשלב שבו שרון יתעורר ואולי יבקש דיווח על התפתחויות. ואז, אבוי אם יתברר לשרון שהוא בכלל לא קיים מבחינת התנועה שאותה הקים.

נותר רק להניד ראש לקלות הבלתי נסבלת שבה נשלחות התבטאויות ציניות לחלל האויר. תארו לעצמכם את שרון ראש ממשלתנו הנוכחי מונח על כיסא גלגלים כשהוא נתמך על ידי כריות וכו', כפי שעשו לשיח' יאסין או כפי שעשו לאפיפיור יוחנן פאולוס…. או כפי שראינו בסדרה "מישהו מטפל בך?" – לבעל הכלבו. 

אולי היועץ האסטרטגי מכין לשרון גם צמד אחיות סקסיות שתובלנה אותו מקום למקום בעת קמפיין הבחירות. זה בוודאי יוסיף רייטינג לקדימה…….

 

 

סגור לפרסום תגובות והשארת עקבות.
%d בלוגרים אהבו את זה: